انتخاب ورق ملامین یا هایگلاس برای محصولات ام دی اف در بی پرت

روکش‌های ملامینه پرکاربردترین روکش‌ها برای mdf در جهان و به ویژه ایران هستند. هایگلاس هم در واقع نوعی ‌ام ‌دی ‌اف است که روکش آن به جز ملامینه با یک لایه پلکسی گلاس پوشانده شده است. پلکسی گلاس نوعی پلاستیک با ظاهر شفاف و شبیه شیشه است. 
شما می‌توانید به سادگی محصول انتخابی خود را با ورق ملامینه یا هایگلاس در سایت بی پرت سفارش دهید و مزایای بی نظیر این ورق‌ها در سفارشات خود بهره ببرید. 

ویژگی‌های ورق ملامین

داشتن تمام امکانات تزیینی این روکش و همچنین مقاومت آن در مقابل رطوبت، حرارت و سایش موجب شده است که این روکش کاربرد وسیعی داشته باشد. ضخامت این روکش‌ بین  25/0 تا 35/0 است که حدود 50 درصد ضخامت آن را چسب mf تشکیل می‌دهد.
از این روکش می‌توان به عنوان مثال در ساخت کابینت، پارتیشن و لوازم سرویس بهداشتی استفاده کرد. روکش ملامینه از نظر قیمت بسیار مناسب و قابل رقابت با سایر روکش‌ها است. روکش‌ کاری mdf با این روکش بسیار متداول است و بسیاری از کارخانجات خطوط روکش ملامینه دارند. کار با ام دی افی که روکش ملامینه دارد آسان است. شما می‌توانید ام دی اف با روکش ملامینه را از سامانه بی پرت تهیه کنید.

ویژگی‌های ‌هایگلاس


درخشندگی مهم‌ترین ویژگی هایگلاس است. همین مشخصه موجب شده است طرف داران زیادی داشته باشد. در جایی که نیاز به جلب توجه باشد، هایگلاس این کار را به خوبی انجام می‌دهد، مانند مراکز تجاری که به جذب مشتری نیاز است.  
تخته‌های ‌هایگلاس یک رو دارند و ضخامت آنها 16 میلی متر است. در خرید این تخته‌ها باید دقت شود، زیرا نوع نامرغوب آن در زمان برش لب پر می‌شود. شما با اطمینان خاطر می‌توانید هایگلاس مرغوب را از سایت بی پرت سفارش دهید. 

تنوع و کیفیت ویژگی محصولاتی است که از بی پرت سفارش می دهید. شرکت فضاگویا که توان بالایی در تولید و ساخت مصنوعات چوبی و دکوراسیون داخلی دارد، با همت کارشناسان مجموعه توانسته است نیاز مشتریان را در بی پرت به صورت آنلاین برآورده کند. 
 

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)