از بی پرت چه می دانید؟

 

شرکت فضاگویا نامی آشنا و معتبر در صنعت پنل و مبلمان اداری است که در سومین دهه از فعالیت کاری خود به سر می برد. مسلم است مجموعه ای که توانسته در این مدت با درخششی کامل درعرصه دکوراسیون و مبلمان حاضر شود باید پشت پرده ای منسجم، مبتکر و هوشیار داشته باشد. شرکت فضاگویا در تمام سال های فعالیت خود سعی کرده تا با ارائه خدماتی نوین و دسته اول بخشی از بازار را که بنا به دلایل مختلف با او فاصله داشته است به خود جذب نماید.
سامانه آنلاین سفارش محصولات ام دی اف بی پرت را میتوان از رویدادهای اخیر فضاگویا دانست که با آنالیزها و بررسی های دقیق راه اندازی شد. تجربه و امکانات همه جانبه فضاگویا بستری نرم را برای رشد و پیشرفت این سامانه فراهم نمود.
امکان خرید محصولی باکیفیت، زیبا، کاربردی و کاملاً مطابق با درخواست مشتری را می توان کوتاه ترین تعریف از سامانه آنلاین بی پرت دانست. این سامانه برای افراد حساس و دقیقی که می خواهند از جنس و نوع محصول خریداری شده خود، به خوبی مطلع باشند بسیار مناسب است. زیرا شما می توانید در این سامانه به راحتی از ضخامت ورق های ام دی اف، نوع یراق آلات مورد استفاده، نحوه اتصالات، رنگ و جنس روکش ها مطلع شوید.
برخی از مشتریان ما تصور می کنند که بی پرت خدمت بسیار نو از شرکت فضاگویا است، در صورتیکه بی پرت مدت های طولانی است که در عرصه تولید یونیت و کابینت فعالیت داشته است. اما این فعالیت بدون وجود سامانه ای آنلاین برای فروش پیگیری می شد، تا اینکه در سال 1394 با حضور در نمایشگاه بین المللی آشپزخانه، حمام، سونا و استخر titex به طور رسمی خود را معرفی نمود.
بی پرت در دوران اولیه فعالیت خود به تولید قطعات ام دی اف با روکش ملامینه بسنده کرده بود اما با توجه به نیاز بازار و درخواست های پی در پی مشتریان، کابینت های زمینی، هوایی و ایستاده هم به آن اضافه کرد و با سیر صعودی که در این سالها طی نمود به شکل امروزی خود رسید. به طوری که در حال حاضر میتوان محصولات مورد نظر را در سایز و رنگ دلخواه سفارش داد.  
هم اینک سامانه آنلاین بی پرت دارای کارخانه ای به مساحت 4000 متر مربع است و برای تولید محصولات از تجهیزات روز اروپا استفاده می شود. در کارخانه بی پرت بالغ بر 50 نفر پرسنل حرفه ای و کاربلد مشغول به کار هستند و محصولات تولیدی پس از کنترل کیفیت، بسته بندی شده و در زمان مقرر به دست مشتری می رسد.
ما بی پرت را از لازمه های پیشبرد اهداف تازه فضاگویا می دانیم و برای صعود به قله های مرتفع و تازه ای که در چشم اندازهای کاری خود میبینیم، تمامی همتمان را به کار گرفته ایم تا با جلب رضایت مشتریان قدم های تازه تری در صنعت ام دی اف و مبلمان اداری برداریم.

مطالب بیشتر

خرید کابینت آشپزخانه از بی پرت
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۴۵۰۸ بازدید
معرفی جک پمپی کابینت
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۵۸۴۴ بازدید
معرفی انواع لولاگازور
۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۹۰۷۹ بازدید
معرفی جک های اونتوس
۱ شهریور ۱۳۹۷ ۴۵۲۲ بازدید
خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)