کابینت ام دی اف به سبک مدرن و شیک

طراحی کابینت ام دی اف مدرن و شیک


سبک مدرن، امروزه محبوبترین سبک در طراحی کابینت ام دی اف می باشد. این سبک جدید از جمله مناسبترین سبک برای آشپزخانه های کوچک است، به همین دلیل هم در اکثر منزل ها دیده می شود. سبک مدرن نشان دهنده ی زیبایی در عین ساگی است. این سبک با در کنارهم قرار دادن سادگی و خلوتی و استفاده از اشکال هندسی و خطوط زاویه دار، آشپزخانه ای جذاب، منحصر به فرد و کاربردی را برای ساکنان به ارمغان می آورد.

جهت طراحی آنلاین کابینت با هر رنگ و ابعادی با کمترین هزینه کلیک کنید:  کابینت آشپزخانه،  کابینت دستگیره پنهان، اکوکابین
 

سبک مدرن و نحوه انتخاب مدل کابینت ام دی اف

کابینت از مهمترین عناصر تشکیل دهنده ی آشپزخانه است. به نوعی که می توان گفت طرح کابینت ام دی اف، طرح کلی آشپزخانه ی شما را تعیین خواهد کرد. اگر قصد دارید برای آشپرخانه ی  خود کابینت ام دی اف مدرن تهیه کنید، انتخاب شما باید کابینت های  دارای خطوط صاف و موازی با طراحی ساده و رنگ های مکمل و خنثی باشد. کابینتها با طرح های کنده کاری شده تاج دار و سلطنتی قدیمی جز کابینت های ام دی اف به سبک مدرن به شمار نمی روند. پس از آن ها دوری کنید.

کابینت ام دی اف مدرن


 
آشپزخانه های اوپن و جزیره ای: آشپزخانه های جزیره ای امروزه جای خود را به آشپزخانه های قدیمی ،کلاسیک و بسته داده اند. آشپزخانه های اپن فضای مناسبی را برای کارکردن، پخت و پز و دور هم جمع کردن اعضای خانواده فراهم می کند. اگر فضای کوچکی در منزل دارید با قرار دادن یک جزیره در آشپزخانه فضا را کاربردی تر خواهید کرد. جزیره ی آشپزخانه که امروزه توسط طراحان ساخته می شود چند منظوره بوده و در هر مدل و مطابق هر سلیقه و هر نوع فضا وجود دارند. 

 

کابینت ام دی اف مدرن


استفاده از فرش در آشپزخانه ی مدرن: فرش در آشپزخانه های به سبک مدرن، کمتر استفاده می شود.. در سبک مدرن از فرش هایی که  تمام آَشپزخانه را در بر بگیرد استفاده نمی کنند. اگر می خواهید دکوراسیون کل خانه را مدرن طراحی کنید باید بدانید که این قانون برای پذیرایی و سایر نقاط منزل نیز صدق میکند. رنگ فرش آشپزخانه ی شما می تواند رنگ مکمل کابیتهای شما بوده و آن را از یکنواختی خارج کند.

 

کابینت ام دی اف مدرن

ترکیب رنگ کابینت در سبک مدرن: رنگ ها یکی از مهمترین بحث ها در کابینت ام دی اف مدرن می باشند. تمام حال و هوای یک آشپزخانه ی مدرن به رنگ هایی که در آن بکاربردید بستگی دارد. در سبک مدرن رنگ های  زیادی بکار نمی رود و از شلوغی پرهیز شده است. در کابینت های ام دی اف به سبک مدرن حداکثر از سه رنگ در کنار هم استفاده می کنند و این رنگ ها باید به یکدیگر مربوط و در درجات مختلف سرد، خنثی و گرم باشند، به طور مثال قهوه ای، کرم و نارنجی.

 

کابینت ام دی اف مدرن

نورپردازی در کابینت های ام دی اف: شما می توانید با استفاده از لامپ های مخفی ،هالوژن و لوسترهای آویزان نور پردازی آشپزخانه را تکمیل کنید.. نور مستقیم در کنار نور های جانبی فضای دلنشینی را تشکیل خواهد داد.
 

کابینت ام دی اف مدرن

قراردادن گلدانی زیبا و طبیعی در آَشپزخانه که ترکیب رنگ دکوراسیون آَشپزخانه ی شما را برهم نزد میتواند ایده ی مناسبی برای آشپزخانه ی شما باشد.

کابینت های به سبک مدرن، قوانین کمتری نسبت به کابینت  سبک کلاسیک و قدیمی ندارد. ماهیت و ذات سبک مدرن بر اساس سادگی بنا شده است. 

;