قیمت کابینت

نوع کابینت تیپ اجرایی قیمت کابینت (تومان) نمایش مشخصات
کابینت مدرن تیپ ۱ ۱۱/۰۰۰/۰۰۰ قیمت و مشخصات
کابینت مدرن تیپ ۲ ۸/۰۰۰/۰۰۰ قیمت و مشخصات
کابینت مدرن تیپ ۳ ۵/۰۰۰/۰۰۰ قیمت و مشخصات
کابینت نئوکلاسیک تیپ ۱ ۱۱/۰۰۰/۰۰۰ قیمت و مشخصات
کابینت نئوکلاسیک تیپ ۲ ۸/۰۰۰/۰۰۰ قیمت و مشخصات
کابینت نئوکلاسیک تیپ ۳ ۵/۰۰۰/۰۰۰ قیمت و مشخصات
کابینت اقتصادی تیپ ۱ ۴/۲۰۰/۰۰۰ قیمت و مشخصات
کابینت اقتصادی تیپ ۲ ۴/۰۰۰/۰۰۰ قیمت و مشخصات
کابینت اقتصادی تیپ ۳ ۳/۴۰۰/۰۰۰ قیمت و مشخصات

نحوه محاسبه قیمت کابینت آشپزخانه

همیشه محاسبه قیمت کابینت جزو چالش های مشتریان بوده و باعث گیج شدن بیشتر می شود. ممکن است عده ای برای جذب مشتری از قیمت متری پایین تر استفاده کنند، درحال که مشتری در نهاست مبلغ بالاتری پرداخت می کند. در اینجا باید هوشیار باشید و جزئیات مختلف خدمات مربوط به ساخت کابینت را بدانید.
ممکن است در بعضی از قسمت های آشپزخانه نیاز به استفاده از متریال درجه 1 نباشد و برعکس در بعضی از قسمت های دیگر بایستی حتما متریال درجه 1 استفاده شود.

قسمتهای مختلف در محاسبه قیمت:


قیمت کابینت زمینی:

ارتفاع استاندارد کابینت های زمینی، ۷۲ سانتی متر است و عمق آنها ۵۵ سانتی متر. (این اعداد با حساب پایه و صفحه ۹۰ سانتی متر هم محاسبه می شوند، اما ارتفاع یونیت اصلی کابینت های زمینی ۷۲ است). 

قیمت کابینت دیواری:

ارتفاع کابینت دیواری یا هوایی  برابر ۷۰ سانتی متر و عمق آنها ۳۰ سانتی متر است. اگر ابعاد کابینت شما در محدوده ابعاد ذکر شده باشد، قیمت آن با ضریب یک حساب می گردد. در غیر این صورت اگر اندازه کابینت بیش از این مقادیر باشد در گروه سایزهای غیر متعارف قرار می گیرد و شامل تغییراتی خواهد شد.

قیمت درب نمای کابینت:

هنگام محاسبه کابینت وقتی به  یک متر کابینت اشاره می کنیم منظور یک متر کابینت دیواری یا زمینی به همراه دو عدد دیواره، درب، کف و طاق است. جنس همه قسمت های تشکیل دهنده کابینت شما، عموما ام دی اف MDF است و درب ها نیز مطابق با انتخاب خودتان محاسبه می شوند. در قسمت هایی که بین کابینت ها هستند و حالت ظاهری کابینت را شکل می دهند باید از جنس درب کابینت انتخاب شوند تا باعث به هم ریختگی فرم کابینت آشپزخانه شما نشوند.

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)