خدمات برش ام دی اف

کارگاه برش ام دی اف جزو اساسی ترین بخش های پروسه های صنعت دکوراسیون و کابینت سازی می باشد. بدون وجود یک کارگاه برش نمی توان مراحل ساخت محصولات گوناگون را کامل نمود. پس از آنکه طراح مدل نهائی را تائید می کند، مراحل ساخت در کارگاه برشکاری شروع می شود. امروزه خدمات برش ام دی اف نیاز به گروهی زبده و کارآزموده دارد، زیرا چگونه برش خوردن ورق های MDF برای شرکت های سازنده بسیار اهمیت دارد.

یک کارگاه مجهز مطمئناً نیاز به دستگاههای به روز و کارکنان ماهر و با تجربه خواهد داشت تا از بروز هر گونه مشکلی در کارگاه پیشگیری نماید. به پشتوانه سال ها تجربه، شرکت فضاگویا ویژگیهای لازم را به منظور جلب اعتماد مشتریان کسب نموده و توانسته است یک کارگاه برش تمام و کمال راه اندازی نماید که علاوه بر انجام سفارشات خود توانائی پذیرفتن سفارشات دیگر را نیز دارد. 

 

مهمترین مزایای کارگاه برش ام دی اف 

•    بسیاری از کسانی که در این صنعت مشغول فعالیت هستند، توانسته اند خود را به کارگاه مجهز کنند. البته این کار خیلی ساده نیست.

•    بسیاری از افراد هم قطعات چوب و ام دی اف خود را برای برش به کارگاههای دیگر می فرستند و خودشان آنها را مونتاژ می کنند.

•    برخی هم فعالیتشان به این شکل است که کار را از مشتری سفارش می گیرند و تنها کاری که می کنند این است که انجام هر مرحله از کار را به افراد متخصص این حوزه می سپارند.

•    بهترین کار این است که این افراد به جای اینکه کار خود را به چند فرد متخصص واگذار کنند، آن را یکجا به سامانه بی پرت بسپارند. کافی است قطعات مورد نیاز خود را در سایت سفارش دهند و محصول آماده را تحویل بگیرند. همان کاری که قبلاً در چند فاز انجام می شد، در بی پرت تنها در یک فاز انجام پذیر است.

•    تحویل به موقع کار که بسیار ویژگی ارزشمندی است.

•    صرفه جوئی در زمان این امکان را به وجود می آورد که بتوانید سفارشات بیشتری تحویل بگیرید.

•    تهیه تمام مواد اولیه از کارخانه هزینه های جابجائی را کاهش خواهد داد . 

•    برش قطعات و در صورت درخواست، مونتاژ آنها در کارخانه بی پرت از خدمات بی نظیری است که این شرکت ارائه می دهد. 

•    به طور کل می توان گفت هزینه ها در تمامی بخش ها کاهش خواهند داشت و این یکی از بهترین اتفاقاتی است که کار کردن با بی پرت برای شما به ارمغان می آورد.

 

کارگاه خدمات برش ام دی اف 

انواع گوناگونی از ام دی اف توسط تولیدکنندگان به بازار عرضه می شود که هر کدام کاربرد و ویژگیهای مختلفی دارند. از آنجا که این ورقه ها در برابر قیمت پائین مزایای زیادی دارند، امروزه در صنایع مختلف از آنها استفاده می شود. استحکام ورق های ام دی اف با هم فرق می کند، در نتیجه خدمات برش ام دی اف نیز با یکدیگر متفاوت هستند، از این رو خدمات برش ام دی اف برای هر ورقه ای به صورت ویژه و منحصر به خود انجام می گیرد.

دستگاههای مجهز و مدرن موجود در کارخانه ی بی پرت، قابلیت برش هر نوع ام دی اف با هرنوع استقامتی را دارند، به ویژه اینکه دستگاه سی ان سی نیز در این کارخانه وجود دارد که راهگشای تمام مشکلاتی است که افراد در زمان برش، با ام دی اف ها پیدا می کنند.

دستگاههای سی ان سی که در این کارخانه وجود دارند به شکل پنج محوره هستند و قطعات ام دی اف با این دستگاه ها به اشکال مختلف برش داده می شوند. این تجهیزات ارزنده به سادگی قابل تهیه نبوده اند و در پی سالها فعالیت شرکت فضاگویا، کم کم کارخانه توانسته است خود را به این دستگاهها مجهز نماید.

 

برش ام دی اف با لیزر

برش ام دی اف با لیزر مزایای متعددی نسبت به روش های دستی و قدیمی دارد. مهمترین مزایا شامل موارد زیر است :

•    بالا بردن سرعت برش نسبت به روش های دستی به همراه حفظ کیفیت و ظرافت

•    دقت بسیار بالادر تولید کارهای تزئینی 

•    امکان برش انواع طرحها 

•    حکاکی در زمان برش

•    امکان برش انواع ام دی اف 

 

 

کارکنان و اپراتورهای دستگاه لیزر بی پرت همیشه با خلاقیت و تنوع در خلق محصولات مختلف، به گسترش استفاده از دستگاه برش لیزری و افزایش بهره گیری از این روش کمک نموده اند.

 

خدمات برش ام دی اف با سی ان سی 

با پیشرفت تکنولوژی در دنیای امروز، تغییرات چشمگیری نیز در دستگاهها و خدمات برش ام دی اف به وجود آمده است که از جمله این دستگاههای مدرن، سی ان سی می باشد. این دستگاه مجموعه ای از قطعات مکانیکی و الکترونیکی است که دادن برنامه مشخص به آن موجب به حرکت درآمدن محورش می شود.

این دستگاه با استفاده از کامپیوتر کار می کند، یعنی از کامپیوتر هم برای طراحی و هم برای تولید استفاده می شود.

سی ان سی به معنای کنترل عددی کامپیوتری است. اپراتور سی ان سی با نوشتن برنامه های حرکتی با آن کار می کند و تنها یک بار نیاز است که این برنامه داده شود و دستگاه به طور خودکار با همان یک بار تنظیم می شود و برنامه را تکرار می کند. متصدیان این دستگاهها در بی پرت از مهارت لازم و کافی برای کار با آن برخوردار هستند.

 

مزایای مجهز بودن کارخانه بی پرت به دستگاه سی ان سی 

•    این دستگاه جزو دستگاههائی است که به خاطر اندازه و قیمت آن هر کارگاهی قادر به خرید و تهیه آن نیست. بسیاری از کسانی که در صنایع ام دی اف فعالیت می کنند، قطعات خود را برای برش به کارگاههائی دارای این دستگاه می برند. ممکن است برای ساخت هر وسیله از جنس ام دی اف مانند کابینت آشپزخانه یا کتابخانه از ابزار متفاوتی (بسته به فرمت آن) استفاده شود.

•    بی پرت یکی از کارخانه هائی است که می تواند همین کار برش ام دی اف را برای افراد و مشاغلی که نیاز به این کار دارند، انجام دهد . حتی می توانید ام دی اف های مورد نیاز خود را نیز از طریق سامانه بی پرت تهیه کنید.

•    با تجربه ای که این کارخانه در برش و صنایع ام دی اف دارد، هرگز نباید نگران پیش آمدن اشتباه در اندازه ها و نوع برش ها شوید و با خیالی آسوده می توانید کار خود را به آنها بسپارید و به بقیه امور برسید. به این ترتیب روند کار سریع تر خواهد شد و می توانید سفارش های بیشتری را قبول کنید.

•    در دنیائی که سرعت و ارزشمند بودن وقت حرف اول را می زنند، سامانه ای مانند بی پرت بخشی ضروری از صنایع ام دی اف است که جای آن تا به حال خالی بوده است. انجام کار، بی پرت زمان، بی پرت مواد اولیه و بی پرت هزینه، با سامانه بی پرت آرزوئی دست یافتنی است. 

قیمت دقیق برش ام دی اف با دستگاه سی ان سی طبق سفارشات شما و با مناسب ترین قیمت تعیین می شود. جهت دریافت قیمت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

انتخاب مدل کابینت آشپزخانه