6 دلیل برای انتخاب کابینت های مشکی

مزایا کابینت مشکی آشپزخانه

تاریک و دراماتیک یا نورانی و روشن؟ هنگامی که صحبت از انتخاب طرح و رنگ کابینت آشپزخانه به میان می آید، تصمیم گیری برای افراد کمی سخت می شود. در این میان بررسی مزایا و معایب انواع کابینت آشپزخانه برای مالکان لازم و ضروری است. در این مطلب ما به بررسی مزایای کابینت های مشکلی می پردازیم.

 

کابینت مشکی آشپزخانه

اگر شما به دنبال طراحی یک آشپزخانه مدرن و دنج هستید، کابینت های تاریک می توانند برای شما مناسب باشند. سطوح صاف، مانند آنچه که در این آشپزخانه مشاهده می کنید، احساس صمیمانه ای را در اشپزخانه به وجود آورده اند.
نورپردازی آشپزخانه ی تیره باید هوشمندانه تر باشد. مثلا در این تصویر مشاهده می کنید که طراح چراغ های اویزی درست بالای کانترتاپ روشن گذاشته است تا بازتاب نور سبب روشنایی بهتر و بیشتر آشپزخانه شود.

 

کابینت مشکی آشپزخانه

برجسته کردن سبک: رنگ های تیره بصورت جدی فضای شما را شیک نشان می دهند. در این آشپزخانه، کاشی های دیوار کلاسیک و سفید رنگ ، کفپوش خاکستری و دستگیره ها برنجی هستند. طراح رنگ مشکی را جهت برجسته کردن سبک در این آشپزخانه بکارگرفته است.

 

کابینت مشکی آشپزخانه


ایجاد کنتراست با رنگ سفید: اگر قصد دارید یک آشپزخانه رنگ روشن داشته باشید، آن را با یک سایه تاریک ترکیب کنید و تغییر قابل توجه آن را مشاهده کنید. کابینتهای مشکی به فضا عمق می دهند در این تصویر مشاهده می کنید که کانترتاپ سفید سبب شده تا عمق این رنگ به خوبی نشان داده شود.  برای گرم کردن دکوراسیون آشپزخانه، از کفپوش چوبی استفاده کرده اند تا تعادل را برقرار کنند.

 

کابینت مشکی آشپزخانه

برجسته کردن رنگ های روشن درست همانطور که کابینتهای مشکی رنگ سفید را به خوبی نشان داده و برجسته می سازد، هنگام ترکیب با رنگ های دیگر نیز به همین اندازه کارآمد هستند. به عنوان نمونه در این آشپزخانه از کابینت خاکستری استفاده شده است که رنگ های کمی همچون سبز و قرمز را به بهترین شکل ممکن به نمایش می گذارد.

هر چه تیره تر لوکس تر: رنگهای براق همچون طلایی و مسی به زیبایی در کنار رنگ های تیره قرار می گیرند و یک ترکیب رنگ شیک، لوکس و لاکچری را خلق می کنند.

کابینت مشکی آشپزخانه

مناسب برای آشپزخانه با طراحی باز : در یک طراحی باز، ایده خوبی است که از رنگ های مختلف برای بخش های گوناگون استفاده کنید. با استفاده از یک سایه تاریک در دکوراسیون آشپزخانه، آن را از اتاق نشیمن جدا خواهید کرد.
.
 

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

انتخاب مدل کابینت آشپزخانه