کابینت ساده، ! اما شیک و ارزان


کابینت ساده ام دی اف، ارزان اما دوست داشتنی


بسیاری از افراد بر این باورند که جهت داشتن یک آشپزخانه شیک و زیبا، نیاز به صرف هزینه های زیاد و استفاده از طراحان حرفه ای در این زمینه دارند. اما امروزه طراحان داخلی توصیه می کنند که از ایده های ساده ودم دستی استفاده کنید. چرا که این ایده ها در هر آشپزخانه ای قابل اجرا بوده و افراد با بهره گیری از خلاقیت خود می توانند کابینت های خود را به زیبایی طراحی کنند.
امروزه اغلب افراد دوست دارند برای طراحی کابینت آشپزخانه از مدل های ساده و مدرن استفاده نمایند؛ در ادامه این مطلب تصاویری کابینت ام دی اف ساده با طراحی شیک و کاربردی آورده شده است.

کابینت ساده
    

چرا کابینت ساده؟

آشپزخانه از جمله از مهم ترین بخش ها در هر منزل است که طراحان کابینت و همینطور خانواده ها به چیدمان و طراحی این بخش توجه زیادی دارند. سبک طراحی کابینت آشپزخانه باید با بخش های دیگر منزل همخوانی داشته باشد. کابینت های ساده این قابلیت را دارد که با هر سبک و سیاقی از دکوراسیون مطابقت کند.
ساده بودن طراحی کابینت بدون توجه به کم هزینه بودن دارای ویژگی های منحصر به فردی نیز می باشد از جمله ی آن ها  خلق ایده های کم هزینه و دوست داشتنی در آشپزخاته است. در طراحی تصاویری که مشاهده می کنید هزینه های کمی در نظر گرفته شده است. 

کابینت کرم روشن
    

کابینت ام دی اف ساده و مدرن

از کابینت های ساده آشپزخانه می توانید برای طراحی آشپزخانه های بزرگ و یا کوچک استفاده کنید. در کابینت های آشپزخانه  استفاده از طرح های ساده و رنگ های یکنواخت ممکن است کمی خسته کننده باشند. از این رو اگر سلیقه ی شما کابینت ام دی اف ساده است  پیشنهاد ما به شما این است که در بین وسایل آشپزخانه از لوازم و کابینت های با طرح و رنگ خاص استفاده نمایید تا طرح کابینت آشپزخانه از حالت یکنواختی خارج گردد. این سبک کابینت نزدیک به کابینت مدرن آشپزخانه است.

کابینت سفید ساده


  
کابینت ها از مهم ترین بخش های آشپزخانه هستند بنابراین بهتر است برای متفاوت به نظر رسیدن طرح  کابینت از رنگ و جنس خاصی برای درب کابینت استفاده کنید.
استفاده از گلدان های زیبا و تابلو ها، شلف های دیواری و… یکی دیگر از انواع ایده های کاربردی برای ایجاد طرح ساده و در عین حال شیک در آَشپزخانه است. بهتر است برای تزیین کابینت آشپزخانه ساده حساسیت لازم را به خرج دهید.


  کابینت سفید

نورپردازی باعث زیبایی و جذابیت بیشتر آشپزخانه ساده  می شود بنابراین بهتر است در هنگام طراحی نورپردازی آشپزخانه از نورپردازی با طراحی کاربردی و مدرن بهره بگیرید. استفاده از چراغ های آویز و هالوژن ها در کابینت ساده یکی دیگر از انواع ایده های کاربردی برای طراحی آشپزخانه ساده است.


     کابینت مشکی سفید

در این مطلب تصاویر کابینت ام دی اف ساده با طراحی شیک و کاربردی را مشاهده کردید که امیدواریم این طرحهای ساده و در عین حال جذاب مورد توجه شما عزیران قرار گرفته باشد و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها، کابینت های شیک و متفاوتی را در آشپزخانه منزل خود داشته باشید.

کابینت قهوه ای

کابینت خاکستری

کابینت کرم طرح دار

کابینت ساده

کابینت سفید ساده

کابینت کرم روشن

کابینت سفید

کابینت ساده

کابینت کرم ساده

کابینت زرد وسبز

مطالب بیشتر

مدل اپن آشپزخانه شیک مدرن و کاربردی
۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۵۳۳۳ بازدید
خط تولید بی پرت161
۲ خرداد ۱۳۹۷ ۳۶۷۵ بازدید
محصولات دكوراتیو خانگى بى پرت
۲ خرداد ۱۳۹۷ ۴۳۰۶ بازدید
انواع کشو کابینت مدرن
۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰۴۳۴ بازدید
سایت طراحی آنلاین کابینت آشپزخانه
۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۲۴۲۳۵ بازدید
خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)