چه روکشی را برای محصولات سفارشی خود انتخاب کنید؟

انتخاب روکش ام دی اف

تخته‌های ام دی اف به صورت خام و روکش شده وجود دارند. روکش‌ها در انواع و اقسام مختلف هستند. آنها از اجناس متفاوت قابل تهیه هستند و هر کدام جلوه و زیبایی خاص خود را دارند. از mdf روکش‌ دار می‌توان برای ساخت کتابخانه ، ‌یونیت ، کابینت آشپزخانه و دیگر لوازم استفاده کرد. 
در زمان سفارش محصولات ام دی اف در سامانه بی پرت این امکان در جدول فروش برای شما گذاشته شده است که روکش مورد نظر خود را باب سلیقهتان انتخاب کنید. 

انواع روکش ام دی اف

روکشهای ام دی اف به دو صورت طبیعی و مصنوعی وجود دارند. روکش‌های طبیعی از لایه‌های نازک چوب هستند. روکش‌های مصنوعی نیز لایه‌هایی از موادی نظیر کاغذ و ترموپلاستیک ساخته می‌شوند. ورقهای ملامین یا ملامینه جزء این دسته روکشها هستند. در ایران بیشتر از روکش‌های مصنوعی برای ام دی اف استفاده می‌شود.
 انواع ورق hpl نیز که نوعی روکش ام دی اف هستند، دراندازه‌هایی به ضخامت 7/0 تا 5/1 میلی‌متر وجود دارند.  
از ویژگی‌های مهم این ورق‌ها می‌توان به مقاومت در مقابل رطوبت، حرارت و سایش اشاره کرد. یکی دیگر از مزایای آن قابلیت پاک کنندگی آن است. از این روکش‌ها به دلیل دوام بالایی که دارند می‌توان برای ساخت وسایل خاص استفاده کرد. 

مشخصات روکش‌هایی که در سایت بی پرت برای ام دی اف سفارشی خود می‌توانید انتخاب کنید:

بعد از این که در مرحله ابتدایی ام دی اف مورد نظر خود را انتخاب کردید، ستون کناری آن مربوط به انتخاب نوع پلیت است که در انواع براق، برجسته، برفی، هایگلاس و فورمیکا (ورق hpl) قابل انتخاب هستند.
پس از آن نوبت به انتخاب رنگ می‌رسد. رنگ روکشها میتوانند سفید یخچالی، افرا، نقره‌ای، وولی روشن، طرح چوب روشن، لارکس، زبراوود، ونگه، آنتیک کاج، راش ، آلدر، لیون، دابما، ماهاگونی، مشکی، ویکتوریا و کتان انتخاب شوند. 
تنوع رنگ روکش‌ها بسیار زیاد هستند و خوشبختانه با این کار بی پرت توانسته است هر سلیقه‌ای را پوشش دهد. شما می‌توانید رنگ انتخابی خود را نیز پیش از خرید روی مانیتور ببینید و از خرید خود مطمئن شوید. متخصصان این شرکت با تجربه‌ای که در شرکت فضاگویا طی سالیان به دست آورده‌اند، بهترین و پر کاربردترین رنگ‌ها را برای شما در سامانه بی پرت در نظر گرفته‌اند.   

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)