بررسی معایب این کابینت های دوست داشتنی

بررسی معایب کابینت سفید آشپرخانه از نظر مصرف کنندگان


امروزه افراد در طراحی کابینت آشپزخانه خود از رنگ سفید به وفور استفاده می کنند. این رنگ دارای مزایای بسیاری است. با انتخاب این رنگ آشپزخانه همیشه بهداشتی و تمیز به نظر می رسد، نور را به خوبی بازتاپ دهد، نورپردازی براحتی انجام می گیرد و می تواند برای آشپزخانه های کوچک و کم نور گزینه ی مناسبی باشد. به همین دلیل افراد این کابینت های سفید را در آشپزخانه خود دوست دارند. با این حال، برخی از معایب کابینت سفید و دوست داشتنی وجود دارد که با بررسی آن ها می توانید بهتر تصمیم گیری را در زمان طراحی کابینت آشپزخانه داشته باشید.

 

 

معایب کابینت سفید آشپزخانه

کابینت های سفید براحتی کثیف می شوند: اولین نکته درباره ی داشتن کابینت سفید، تمیز کردن مدام آشپزخانه است. رنگ سفید به راحتی کثیف می شود، زیرا این رنگ روشن تر از تمامی رنگ های دیگر بوده و لکه های کوچک مانند کچاپ، شربت، روغن و دیگر موارد به آسانی نمایان می شوند. تنها راه حل این است که آن را به صورت دوره ای تمیز کنید برای اینکار باید سفید کننده را نیز به سایر موارد شوینده در سبدخرید اضافه نمایید. اگر وقت زیادی برای تمیز کردن آشپرخانه ندارید رنگ دیگری برای کابینت آشپزخانه انتخاب کنید.

معایب کابینت سفید آشپزخانه

سفید یک رنگ خسته کننده : معایب بعدی رنگ سفید، خسته کننده بودن آن است. برخی ها نمی توانند بیشتر از یک سال آشپزخانه ی کاملا سفید را تحمل کنند. اگر یک کابینت رنگی به ترکیب رنگ آشپزخانه ی سفید خود اضافه کنید می توانید این مشکل را برطرف کرده و کابینت های زیباتری داشته باشید. آشپزخانه های کاملا سفید برای افراد آرام که علاقه ی زیادی به رنگ های خنثی دارند مناسب است اما برای افراد پر جنب و جوش اصلا گزینه ی مناسبی به نظر نمی رسند. به طور کلی می توان نتیجه گرفت برای انتخاب این رنگ بهتر است شخصیت خود و اعضای خانواده را در نظر بگیرید.
 

ترک برداشتن روکش کابینت: هنگامی که شما در آشپزخانه ای با کابینت سفید پخت و پز می کنید، بعضی از حوادث مانند برخورد اشیا نوک تیز به کابینت و یا ریختن آب روی کابینت سفید به آن آسیب می رساند و این موضوع سبب ایجاد خراشهای قابل توجه سیاه و سفید بر روی کابینت می شود. بنابراین ترک ها مانند لکه، ظاهری نامطلوب به کابینت ها می دهد.
از این رو مهم است که هنگام خرید کابینت آشپزخانه سفید، کیفیت را در نظر بگیرید. ملاک شما نباید فقط قیمت پایین کابینت باشد. بلکه جنس کابینت نیز باید کیفیت مطلوب را داشته باشد. اگر کابینت های سفید شما به درستی ساخته و نصب شده باشد، می تواند طول عمر بالایی داشته و رضایت شما را نیزکسب نمایند.

معایب کابینت سفید آشپزخانه

تغییر رنگ: اگر مواد رنگی مانند سس کچاپ بر روی کابینتهای شما بریزد باید سریعا آن را تمیز کنید زیرا ممکن است مانند لباس های سفید تغییر رنگ داده و هیچگاه لکه ی به جا مانده پاک نشود. در مقابل این عیب کابینت های سفید می تواند زمان زیادی در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرد بدون اینکه تغییر رنگ دهند. اما بسیاری از کابینتهای رنگی این مزیت را ندارند. 
تمامی موارد ذکر شده بدان معنی است کابینت های سفید شما بدون شک نیاز به نگهداری بیشتری دارند. کابینت های سفید، بهداشتی به نظر می رسند در صورتی تمیز و یکدست باشند. 

معایب کابینت سفید آشپزخانه

 

 

 سفارش کابینت:

انواع کابینت در سبک های مختلف به صورت آنلاین بر روی سایت بی پرت قابل سفارش هستند.شما می توانید با ثبت سفارش، کابینت های خود را درب منزل تحویل بگیرید. شرکت بی پرت مرغوب ترین و با کیفیت ترین متریال را در ساخت کابینت شما استفاده خواهد کرد که نتیجه ی کار زیبایی و ظرافت کابینت و درنهایت رضایت کامل شما خواهد بود.

 

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

انتخاب مدل کابینت آشپزخانه