مدل کابینت ام دی اف با رنگ روشن و دوست داشتنی

اگر در پی  کابینت ام دی اف به رنگ روشن و ساده هستید که بتوانید آن ها را در آشپزخانه های کوچک و بزرگ بکارببرید عکس ها و مدل های کابینت روشن آورده شده در این مطلب میتواند شما را از سردگمی نجات دهد. بدون شک کابینت ام دی اف روشن سرشار از انرژی خواهد بود و هر کسی که آن را می بینید هیچ انتقادی از جانبش وارد نخواهد بود و در نگاه اول عاشق آن خواهند شد. 
استفاده از کابینت روشن مزایای زیادی دارد که مهمترین آن پتانسیل بالای رنگ روشن در ترکیب شدن با رنگ های دیگر است.  
شما می توانید از هر رنگی به عنوان تاکید استفاده کنید. برای مثال کابینت هایی که رنگ غالب در آن سفید است قرار دادن جزیره ای به رنگ آبی یا زرد، دستگیره هایی به رنگ قهوه ای و ظروف مشکی کابینت هایی بی نهایت زیبا و جذاب بوجود می آورد.  
اگر کابینت ام دی اف شما به رنگ خنثی است باز هم این فرصت را دارید تا از روش های ترکیب رنگ کابینت مدرن  امروزی استفاده کنید و با ایده گرفتن از تصاویر زیر آن ها را در آشپزخانه ی خود پیاده کنید.
برای این کار فقط نیاز است  به روش استفاده از رنگ ها، طراحی کابینت به صورت کاربردی و برخی مسایل تخصصی تر  مانند تضاد در رنگ ها توجه کنید تا شما هم از کابینت ام دی اف روشن و شاد بهره مند شوید. تصاویر زیر راهنمای خوبی برای ایده گیری طراحی کابینت آشپزخانه می باشند.
اگر زمینه ای در ذهن خود ندارید یا یک طراح در دسترس شما نیست که به شما در این زمینه کمک نماید طراحی کابینت و ست کردن رنگ ها چالشی بزرگ است، چرا که در مقابل هزینه ی زیادی که برای سفارش کابینت می کنید باید در دراز مدت پاسخ گوی نیاز های شما باشد. ساده ترین چیزی که برای کمک به شما می توانیم بگوییم این است که رنگ کابینت های خود را به درستی انتخاب کنید. یعنی در واقع رنگی را انتخاب کنید که شما را محدود نکرده و این قابلیت را داشته باشد که هر زمان خواستید با کمی تغییر در بخش ها و لوازم آشپزخانه آن را بروز نمایید. بنابراین بهترین انتخاب شما کابینت به رنگ روشن است.

انواع مدل کابینت رنگ روشن

در این مطلب می خواهیم نمونه هایی از کابینت ام دی اف مدرن را به شما نشان بدهیم که رنگ های بکار رفته در آنها، کاملا متمایز با نمونه های امروزی است. امروزه اکثر تم های رنگی مورد استفاده در کابینت ها یا در دسته رنگ های کلاسیک قرار می گیرند که با گرما و آرامش خاص خود تقریبا مورد پسند همگان هستند یا در دسته رنگ های جذاب که نوعی هیجان را به زندگی روزمره اضافه می کنند.  دسته ی دیگر مربوط به رنگ های خنثی هستند که با ایجاد یک فضای سرد در آشپزخانه  خانه های مدرن قرار دارند. اما آشپزخانه هایی که در ادامه آورده شده است  در کنار مدرن بودن، از پالت های رنگی کاملا خلاقانه و متفاوت بهره گرفته است.

کابینت رنگ روشن

کابینت رنگ روشن

کابینت رنگ روشن

کابینت رنگ روشن

کابینت رنگ روشن

کابینت رنگ روشن

کابینت رنگ روشن

کابینت رنگ روشن

کابینت رنگ روشن

کابینت رنگ روشن

کابینت رنگ روشن

کابینت رنگ روشن

کابینت رنگ روشن

کابینت رنگ روشن

کابینت رنگ روشن


               

مطالب بیشتر

سایت طراحی آنلاین کابینت آشپزخانه
۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۲۴۲۳۵ بازدید
مدل کابینت سلطنتی 2018
۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ۶۲۱۵ بازدید
خرید کابینت آشپزخانه از بی پرت
۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۴۵۸۱ بازدید
حضور بی پرت در نمایشگاه TITEX2018
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۳۶۶۴ بازدید
خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)