10 مدل کابینت بدون اپن برای آشپزخانه

مدل کابینت و آشپزخانه ی بدون اپن

انواع مختلفی از مدل کابینت ام دی اف طراحی و پیاده سازی می شوند که یکی از این مدل ها آشپزخانه های بدون اپن هستند. کابینت های ام دی افی که برای آشپزخانه های بدون اپن طراحی می شوند تفاوت های چشم گیری با سایر کابینتها دارند. رعایت نکات زیادی در زیبایی آشپزخانه های بدون اپن تاثیر گذارند تا آن را به آشپزخانه ای مدرن تبدیل کنند.
آشپزخانه های بدون اپن معمولا در خانه های کوچک طرفدار زیادی دارند از این رو برای بزرگتر نشان دادن اشپزخانه ی کوچک باید آن را به درستی و طبق اصول طراحی کرد.

کابینت بدون اپن
 
کابینت های آشپرخانه از جمله تاثیرگذارترین عنصر در دکوراسیون داخلی منزل می باشند. هر چه آشپزخانه ی شما کوچتر باشد این تاثیر بیشتر خواهد شد. خانه های کوچک با بهره گیری از این مدل کابینت های بدون اپن به بزرگتر جلوه دادن آشپزخانه کمک می کنند. در این آشپرخانه از کابینت های سفید  و برای ایجاد کنتراست از رنگ مشکی در کابینت ام دی اف استفاده شده است.

کابینت خاکستری بدون اپن

کابینتهای هایگلاس و براق سفید با خطوط موازی سادگی و نظم  را به آشپزخانه ی بدون اپن شما می آورد. آشپزخانه ی بدون اپن بیشتر در معرض دید قرار گرفته و ایجادنظم در آن با دقت در انتخاب مدل کابینت، میسر خواهد شد. داشتن کابینت های زیبا و مدرن در گوشه ای از منزل دیگر نیازی به اپن ندارد اما به شرط آنکه مدل کابیینت هایگلاس و رنگ کابینت متناسب با سایر لوازم منزل انتخاب شده باشد.

کابینت روشن بدون اپن

در آشپزخانه ی بدون اپن انتخاب رنگ مناسب و نوع بکارگیری این رنگ ها از اهمیت زیادی برخورداراست. اگر به رنگ های شاد علاقه دارید حتما از یک رنگ یا دو رنگ خنثی در ترکیب رنگ کابینت استفاده کنید. در کابینت بالا از ترکیب رنگ کرمی و زرشکی استفاده شده است. به کار بردن رنگ روشن در مرکز آشپزخانه تمرکز ببینده را به مرکز سوق داده و آشپزخانه را از دیگر نقاط منزل جدا میکند.

کابینت زرد بدون اپن

ممکن است طراحی منزل شما طوری باشد که نتوانید از اپن آشپزخانه برای تکمیل کابینت های منزل خود بهره ببرید و در عین حال نیاز به یک میز بزرگتر برای راحتی کار خود داشته باشید. در این صورت می توانید از یک میز که دارای کابینت اپن است استفاده نمایید. یک میز ناهارخوری با طراحی مدرن و مطابق با دیگر کابینت های ام دی اف آشپزخانه ی شما را از ظاهری خسته کننده دور می کند.
گاهی نیز این کابینت های اپن میتوانند از نوع شیشه ای بوده و زیبایی آشپرخانه ی شما را دو چندان کنند.

کابینت سفید بدون اپن

یا می توانند جایگاهی برای قرار گیری سینک ظروف شویی باشند تا بیش از موارد دیگر، طراحی آشپزخانه ی شما را متفاوت و زیبا نمایند.

کابینت سفید صدفی بدون اپن

یکی از مهمترین وسایل درون هر آشپزخانه ای کابینت ها هستند. چیدمان آشپزخانه نیز از دیگر نکاتی است که برای داشتن یک دکوراسیون زیبا باید به آن توجه کنید.

کابینت قرمز بدون اپن 
 
 کابینت قهوه ای بدون اپن

کابینت کرم بدون اپن

کابینت مشکی سفید بدون اپن

کابینت نقره ای بدون اپن
 

طراحی آنلاین کابینت


در صورتیکه می‌خواهید با ذوق خودتان آشپزخانه بدون اپن و کابینت های آن را طراحی کنید ما در وب‌سایت بی پرت  بستری را فراهم کرده‌ایم تا بتوانید به صورت کاملا رایگان و آسان خودتان این کار را انجام دهید. در بخش طراحی محصولات شما می‌توانید با استفاده از ابزارهای ساده‌ای که در آن گنجانده شده است به راحتی سفارش خود را طراحی نموده  و آن را درب منزل تحویل بگیرید. 

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)