مدل درب کابینت  ام دی اف جدید و امروزی

انواع مدل درب کابینت

یکی از مهمترین مراحل طراحیکابینت قبل از هر چیز انتخاب نوع و طراح درب کابینت ام دی اف است. درب های کابینت ام دی اف  اولین چیزی هستند که توجه ببینده را به خود جلب کرده و مدل و سبک آن در سبک کلی دکوراسیون آشپزخانه تاثیرگذار است. از این رو نمی توان اهمیت آن را در کابینت ها نادیده گرفت. 
اگر مایلید در دکوراسیون آشپزخانه خود فضایی دلچسب و زیبا ایجادنمایید توصیه می کنیم با درب های مختلف و مدل های مختلف ام دی اف آشنا شده و بهترین و متناسبترین آن را انتخاب کنید. کابینت های ام دی اف از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده و کیفیت روکش آن سبب می شود تا طرح ها و اشکال زیبا با بیشترین ظرافت بر روی پوشش ام دی اف اجرا گردد.
امروزه تنوع مدل های درب کابینت ام دی اف توجه همه طراحان داخلی کابینت را به سوی خود جلب کرده است. مدل و طرح درب کابینت بر روی دکوراسیون آشپزخانه ی کلاسیک و آشپزخانه ی مدرن تاثیرگذار بوده  و می توان درب کابینت را از مهم ترین بخش هایکابینت ام دی اف دانست.


مزایای درب کابینت ام دی اف:

برخی افراد تصور میکنند که ام دی اف نیز مانند چوب پس از گذشت زمان و جذب رطوبت دچار تاب خوردگی شده و دفرمه می شود. انحراف یا منبسط شدن درب کابینت می تواند ظاهر ناپسندی به آشپزخانه ی شما بدهند. اما درب های ام دی اف ها در کنار آنکه می توانند در هنگام ساخت منعطف بوده و هر شکلی را که طراح در نظر دارد به خود بگیرد پس از روکش شدن در برابر آب و هوا و رطوبت پایین مقاوم بوده و هیچگاه تغییر شکل نمی دهد. از این رو با سفارش درب کابینت ام دی اف لزومی ندارد نگران دفرمه شدن درب کابینت خود باشید.
سفارش درب کابینت:
اگر قصد سفارش درب کابینت از جنس ام دی اف را دارید در انتخاب نوع ام دی اف به کار رفته دقت نمایید. از جمله نکاتی که مشتریان در هنگام انتخاب و سفارش درب کابینت به آن توجه ای ندارند نوع ام دی اف بکاررفته در ساخت کابینت است. ام دی اف انواع مختلفی داشته و روکش های آن نیز با درجات گوناگونی در بازار یافت می شود. بکار بردن ام دی اف مرغوب حاکی از داشتن کابنیتی با طول  عمر باالا می باشد. ام دی افی که مدت هاست  در ته انبار نگه داشته شده و رطوبت دیده است و می تواند محلی برای تجمع حشرات موزی گردد و برای ساخت درب کابینت ام دی اف مناسب نخواهند بود. از پرطرفدارترین روکش ها برای ام دی اف روکش ملامینه و اچی پی ال می باشد. درجه ی سختی و مقاومت روکش اچ پی ال بیشتر بوده و به نوعی ام دی اف ضد خش شناخته شده است.


انواع مدل های درب کابینت mdf 

مدل درب کابینت ام دی افمدل درب کابینت ام دی افمدل درب کابینت ام دی افمدل درب کابینت ام دی افمدل درب کابینت ام دی افمدل درب کابینت ام دی افمدل درب کابینت ام دی افمدل درب کابینت ام دی افمدل درب کابینت ام دی افمدل درب کابینت ام دی افمدل درب کابینت ام دی افمدل درب کابینت ام دی افمدل درب کابینت ام دی افمدل درب کابینت ام دی افمدل درب کابنیت ام دی اف

مدل درب کابینت ام دی افمدل درب کابینت ام دی افمدل درب کابینت ام دی افمدل درب کابینت ام دی اف


مدل درب های کابینت mdf در انواع طرح های زیبا و متفاوت طراحی شده و دقت نمایید که در هنگام انتخاب درب کابینت دستگیره ی مناسبی نیز برای آن انتخاب کنید. دستگیره و مدل درب کابینت باید با یکدیگر تناسب و هم خوانی داشته باشند. یکی از از درب ها که امروزه در آشپزخانه های مدرن از آن استفاده می کنند درب های ساده و بدون طراحی است. این درب ها با ایجاد خطوط موازی دکوراسیون آشپزخانه ی شما را از شلوغی دور کرده و آن را به یک طرح مدرن و امروزی نزدیک مینماید. اگر دکوراسیون منزل شما مدرن است و قصد اجرای یک طرح مدرن برای کابینت های ام دی اف خود دارید بهتر است از این مدل درب برای کابینت های ام دی اف استفاده نمایید. در این بخش پرطرفدارترین و زیباترین مدل های درب کابینت ام دی اف را برای شما آماده کرده ایم.
                

    

نکات مهم هنگام نگهداری از درب کابینت:


درب کابینت قسمتی از کابینت است که افراد بیشترین استفاده را در آشپزخانه از آن دارند و از این بابت بیشتر در معرض آسیب می باشند. از این رو نگهداری از درب کابینت بسیاراهمیت دارد. یکی از این نکاتی که افراد باید به آن توجه کنند شستشوی درب کابینت است. آب می تواند خیلی سریع به ام دی اف آسیب برساند. از این رو استفاده ی زیاد از آب از اشتباهات نگهداری از کابینت ام دی اف میباشد. فقط کافیست با یک اسفنج یا پارچه ی مرطوب چربی ها را از رو درب کابینت بزدایید. اگر چربی های درب کابینت در برابر  آب مقاوم بودند می توانید کمی مواد شوینده نیز به آن اضافه نمایند . البته توجه کنید که شوینده سابنده نبوده و حاوی مواد نفتی ، الکی یا استون نیز نباشند. پس ازتمیز نمودن درب کابینت آن را به سرعت خشک نمایید تا رطوبت باقی مانده آسیبی به درب ام دی اف وارد نکند.
حرارت عامل دیگر خرابی زود هنگام دب کابینت می باشد. روکش ام دی اف نمیتواند از خود مقاومت بالایی در برابر حرارت نشان دهد. 


 

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

انتخاب مدل کابینت آشپزخانه