11 ایده طراحی کابینت که سال جدید مد شده اند

جدیدترین کابینت های سال 2020


اگر میخواهید سبک آشپزخانه خود را برای سال جدید به روز کنید، می توانید از کابینت های آشپزخانه شروع کنید. این ایده های جدید در سایت houzz.com به عنوان مدل کابینت آشپرخانه سال 2020 معرفی شده اند. این ایده ها محبوبیت زیادی دارند و درسال های آینده نیز محبوبیت خود را از دست نخواهند داد. ابتدا کابینت های مدرن سال 2020 را به شما معرفی میکنیم سپس به ترکیب رنگ این کابینت ها می پردازیم. تا انتهای مطلب با ما باشید:

 

کابینت سرمه ای

 

کابینت های برجسته

استفاده از کابینت های مدرن تنها به سطح صاف و صیقلی محدود نمی شود. بسیاری از شرکت ها، کابینت های با الگوی برجسته را طراحی کرده اند. درنظر گرفتن سبک مینیمال و بکاربردن این مدل ام دی اف می تواند سبک مدرن را در آشپزخانه حفظ نماید. 

کابینت برجسته


شما می توانید شیارهای خطی ساده مانند مثال قبلی را انتخاب کنید یا یک شکل هندسی سرگرم کننده مانند این الگوی ماهی شکل را بکار ببرند. برای ساده تر بودن طرح میتوانید فقط بخشی از کابینتها را از این مدل ام دی اف بسازید..

کابینت سبز

کابینت سفید

کابینت ها اشرافی به رنگ سنگ های قیمتی

در کنار رنگ های سفید و تیره، برخی افراد ترجیح می دهند از رنگ های اشرافی در آشپزخانه ی خود استفاده کنند. این رنگ های غنی و عمیق بیشتر در جواهرات و سنگ های قیمتی دیده می شود.
جواهرات کلاسیک مانند یاقوت ارغوانی، کبود و زمرد نمایی لوکس و بی نظیری دارند. این رنگ ها به دلیل غنی بودن می توانند یک انتخاب امن باشند و در طولانی مدت شما را خسته نکنند.

 

کابینت سفید

آبی- کابینتی با رنگ ملایم

برای کسانی که میخواهند مقدار کمی رنگ در آشپزخانه داشته باشند و از طرفی ترکیب رنگ کابینت های آشپزخانشن همه پسند و زیبا باشد آبی رنگ مناسبی خواهد بود. یکی از ایده آل ترین رنگی که در کنار آبی قرار می گیرد رنگ سفید است.

 

کابینت آبی

چسباندن مش روی کابینت

مش برچسبی است که پشت شیشه چسبانده می شود و جنبه ی تزئینی و تبلغاتی دارد. مش ها از جنس های مختلفی ساخته می شوند و همه ی آن ها توری شکل هستند. اگر می خواهید کابینتهای منحصر به فردی داشته باشید می توانید پشت شیشه ها از مش استفاده کنید. مش ها سفارشی هستند و قیمت بالایی ندارند. از این روش به عنوان تغییر دکوراسیون کم هزینه و کم خرج نیز استفاده می کنند.

کابینت دستگیره طلایی

مش های  فلزی دیگر گزینه های پیش روی شما هستند. این مش ها فضای داخلی کابینت را کاملا نمی پوشانند و برای آشپزخانه به سبک کلاسیک و قدیمی نیز مناسب هستند. همانگونه که میبینید راز داشتن کابینتهای زیبا و منحصر به فرد چندان پیچیده نیست. 

 

کابینت طوسی

کابینت های متالیک

آشپرخانه های متالیک و فلزی مناسب افرادی است که علاقه ی زیادی به صنعت ودکوراسیون های صنعتی دارند. در کنار کابینت های فلزی بهتر است لوازم مانند یخچال و اجاق نیز به رنگ نقره ای انتخاب شود.

 

کابینت کلاسیک

کابینت طلایی سفید

رنگ متالیک نقره ای برای کابینت آشپزخانه تناژ سرد رنگ دارد. اما هیچ چیز مانع شما نخواهد بود که از این کابینت ها دست بکشید. برای گرم کردن فضا و اضافه کردن حس قدرت رنگ طلایی، برنز یا برنجی گزینه ی جایگزین خواهد بود.

کابینت مسی

در هر صورت، قطعا کابینت های شما از طلوع خروشید تا غروب آن می درخشد و حسی که انتظارش را دارید به شما القا می کند. فراموش نکنید که اثر انگشت به راحتی روی این کابینت ها باقی میماند و نگهداری از آن ها کمی مشکلتر است.

 

کابینت مشکی و سفید

کابینت هایگلاس تیره

سطوح براقی همچون هایگلاس مزایای زیادی دارند که یکی از آن ها توهم فضای بزرگتر به دلیل بازتاب نور است. خرید یک کابینت هایگلاس با کیفیت شما را تا مدتها راضی نگه خواهد داشت. اگر به دنبال یک آشپزخانه ی کاملا مدرن هستید کابینت هایگلاس را جز اولویت های خود قرار دهید. استفاده از رنگ های تیره مانند آینه عمل خواهد کرد و توهم فضای گسترده تر را به وجود خواهد آورد. این کابینت ها عمدتا با دستگیره ی پنهان ساخته می شود تا چیزی به جز خط های صاف و موازی در آشپزخانه ی شما دیده نشود.

 

کابینت سفید

کابینت خاکستری

کابینت خاکستری

کسانی که به دنبال یک آشپزخانه ی روشن می گردند اما از رنگ سفید خسته شدند، رنگ خنثی بعدی که میتوانند به آن فکر کنند خاکستری است. زمانی که اسم خاکستری به میان میاد  یک رنگ سرد و کسل کننده در ذهن خواننده تداعی می شود اما طیف گسترده ای از خاکستری وجود دارد که می تواند به زغالی تا خاک رس و حتی آبی متمایل شود.

کابینت طوسی

درب های کشویی

اگر به دنبال سبک مناسب جهت طراحی کابینت آشپزخانه کوچک هستید کابینت با درب کشویی یک سبک ایده آل و یک  انتخاب بسیار محبوب برای شما خواهد بود. این درب ها هم در سبک کلاسیک و هم مدرن بکار می رود. از این سبک کابینت در سال 2020 بیشتر خواهید دید.

 

کابینت کرم

کابینت بافت دار

تغییر در بافت ها

این ایده عالی برای افرادی است که می خواهند بروز باشند اما هزینه ی زیادی جهت تغییر دکوراسیون آشپزخانه نپردازند. شما می توانید چند کشو یا درب را تغییر دهید. استفاده از کابینت ام دی اف طرح چوب با تناژ های مناسب آشپرخانه ی شما یه ایده ی کاربردی و کم خرج خواهد بود که سال جدید مد شده است.

ترکیب سبک های مدرن و کلاسیک

ترکیب سبک های مدرن و کلاسیک

بعد از اختلاف نظر بین سلیقه ها بسیاری از صاحبخانه ها و طراحان کابینت تصمیم می گیرند که فقط کابینت های مدرن و یا فقط کلاسیک را انتخاب نکنند. در عوض، آنها را با یکدیگر ترکیب کنند و آشپزخانه ی ایده آل خود را داشته باشند. 
به عنوان مثال در این آشپرخانه مدل کابینتهای پایینی سبک کلاسیک و بالایی از سبک مدرن پیروی می کند.


 

مطالب بیشتر

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)