جدیدترین کابینت آشپزخانه- امسال چی مد شده؟

جدیدترین کابینت آشپزخانه که امسال مد شده اند


همین حالا به آشپزخانه ی خود توجه کنید! کابینت ها، اپن آشپزخانه، طراحی، چیدمان و رنگ اجزای مختلف آن در برابر چشم شما ظاهر خواهند شد؛ هنگامی که می خواهید کابینت های آَشپزخانه را انتخاب کنید باید به همه ی جزئیات به خوبی توجه کنید. ما در این بخش قصد داریم شما را با جدیدترین مدل کابینت آشنا کرده و در عین حال نکات کاربردی در هنگام طراحی کابینت هایی که امسال مد شده اند به شما بگوییم. پس تا انتها با ما باشید.
  

کابینت آشپزخانه مد امسال

ایجاد کنتراست: استفاده از عناصر مختلف برای ایجاد کنتراست. به عنوان مثال، در این آشپزخانه کابینت سفید و کاشی های رنگ روشن با هود سیاه رنگ و اپن با رنگ تیره ایجاد کنتراست کرده اند. در این تصویر از سه عنصر چوب، ام دی اف و فلز برای ایجاد کنتراست بیشتر بهره گرفته اند. استفاده از چوب در این آشپزخانه گرما را به محیط اضافه می کند. 

کابینت آشپزخانه مد امسال


استفاده از کاشی در دیواره های وسط آشپزخانه: استفاده از کاشی مدت هاست که در آشپزخانه ها رواج دارد. این کاشی ها مزایای زیادی دازند. زیبا هستند، ارزان قیمتند و به راحتی تمیز می شوند. شما باکمی خلاقیت می توانید کاشی های را به هر طرحی که می خواهید بچینید و آن را بچسبانید. به کابینتهای سفید علاقه مندید اما می ترسید که از مد بیفتند یا از آن ها خسته شوید؟ با اضافه کردن کمی رنگ با کمک صندلی های رنگی، یکنواختی را در آشپزخانه ی سفید خود کاهش دهید.
 

کابینت آشپزخانه مد امسال

شما هیچ محدودیتی در انتخاب اندازه ی کاشی ها نخواهید داشت. استفاده از کاشی های بزرگ مرمر مناسب آشپزخانه ی کلاسیک شما خواهد بود.
 

کابینت آشپزخانه مد امسال

 حذف کابینهای بالایی: طراحی کتی رافیتو (katie raffetto): حذف کابینت های فوقانی آشپزخانه ها به شما اجازه می دهد تا فضای اشپزخانه ی خود را گسترش دهید. حتی اگر آشپزخانه ی کوچکی دارید می توانید قفسه را جایگزین کابینت های با درب بسته کنید. این کار به شما اجازه می دهد که گیاهان یا صنایع هنری را نیز در آشپزخانه ی خود داشته باشید. 

کابینت آشپزخانه مد امسال


 لوازم خود را در کابینت های با درب عمودی پنهان کنید. این کابینت ها مخصوص لوازم شما بصورت سفارشی ساخته خواهند شد تا هم کابینتهای شما را کاربردی تر کنند و هم از لحاظ زیبا شناسی از شلوغی آشپزخانه ی شما بکاهند. شما می تواند تستر، آبمیوه گیریف سرخ کن، قهوه جوش و .. را در این کابینت ها نگهداری کرده و به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید.طراحی سیم کشی مناسب برای این لوازم در زمان طراحی  صورت می گیرد.

کابینت آشپزخانه مد امسال

طراحی خرمندانه به معنای استفاده ازتمام فضا در کنار توجه به زیبایی می باشد. شما دستگاه هایی زیادی از جمله ماشین ظرف شویی، ماشین لباس شویی، ماکروییو، یخچال و.. در آشپزخانه خواهید داشت. استفاده از سرتاسر آشپزخانه و تعبیه ی دستگاه ها بر روی هم میتواند کمبود فضا را برای شما جبران کند. 

کابینت آشپزخانه مد امسال

تکنولوژی آشپزخانه هوشمند: استفاده از فناوری در آشپزخانه این روزها به اوج خود رسیده است. از نورگیر ها با سنسور فعال که وظیفه ی تنظیم نور آشپزخانه را دارند تا هشدار دهنده های پخت غذا که به موبایل شما هشدار می دهند. فن آوری آشپزخانه می تواند زندگی شما و آشپزی را ساده تر کنند. 

کابینت آشپزخانه مد امسال

استفاده از کاشی های طرح دار میتواند آشپزخانه ی ساده ی شما را به یک آَشپزخانه ی هنری تبدیل کند. این کاشی ها می تواند کمی تیره تر از رنگ کابینت شما باشد.

کابینت آشپزخانه مد امسال

در این آشپزخانه ی زیبا کمی بیشتر از سایر آشپزخانه ها از مس استفاده شده است. استفاده از مس به عنوان کانترتاپ یا دستگیره ی درب کابینت چشم اندازی زیبا و خیره کننده ای به وجود خواهد آورد. 

کابینت آشپزخانه مد امسال


با استفاده از رنگ سبز طبیعت را به اشپزخانه ی خود بیاورید. استفاده از این رنگ زیبا میتواند یک ایده ی عالی برای افرادی باشد که کمتر به طبیعت می روند. نیازی نیست تمام کابینتهای خود را سبز کنید. بخشی از دیوار آشپزخانه میتواند نشاطی که همیشه به دنبالش بودید را به دکوراسیون خانه ی شما بیاورد.

کابینت آشپزخانه مد امسال

 اضافه کردن گرما به طراحی های مدرن و رسمی امری مهم است. استفاده از کابینتهای قهوه ای ام دی اف با بافتی همچون چوب می تواند تکمیل کننده ی طرح مدرن شما باشد.  

کابینت آشپزخانه مد امسال

رنگ کفپوش آشپزخانه نیز میتواند با سایر رنگ های به کار رفته در آشپزخانه هم سو شود. پایه ی صندلی چرمی گویی از زمین سر در اورده و با آن یکی است . آویز های طلایی میتواند نقطه عطفی برای اشپزخانه ی شما باشد.

کابینت آشپزخانه مد امسال

نور پردازی همه چیز است: اگر آشپزخانه ای با پنجره های زیبا و کوچک دارید هیچ گاه آن ها را پشت کابینت های بسته پنهان نکنید. استفاده از تخته چوب ها برای افزایش فضای ذخیره سازی و در عین حال حفظ نور طبیعی ایده ای عاقلانه تری خواهد بود. 


کابینت آشپزخانه مد امسال 


بازی با الگوها مورد علاقه ی بسیاری از طراحان آشپزخانه است. تقریبا هر جایی که از کاشی ها استفاده شده باشد میتواند نقطه ای برای خلق یک ذوق هنری زیبا و هیجان انگیز  باشد. همانگونه که در تصویر میبینید در این آشپزخانه از دو نوع الگو برای کاشی های کف و دیواره استفاده شده است.


نکاتی که آورده شد بخشی از نکاتی بود که طراحان بزرگ در جهان از آن در طراحی کابینت آشپزخانه و طراحی دکوراسیون آَشپزخانه بهره گرفته ند.
 

مطالب بیشتر

راهنمای خرید جک پمپی
۲۹ تیر ۱۳۹۷ ۵۴۸۴ بازدید
حضور بی پرت در نمایشگاه TITEX2018 -2
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۳۵۵۴ بازدید
جدیدترین طرح کابینت آبی آشپزخانه
۲۸ تیر ۱۳۹۷ ۹۲۸۱ بازدید
نمایندگی یراق آلات بلوم در تهران
۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ۵۵۳۷ بازدید
انواع سیستم طراحی کابینت آشپزخانه
۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۷۲۵۷ بازدید
خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)