چگونه یک آشپزخانه ی سفید را با کابینت های طرح چوب گرم کنیم؟

ترکیب کابینت های سفید و چوبی

کابینت های مدرن سفید احساس تازه و روشنی به آشپزخانه می دهند، اما چگونه می توان فضا آشپزخانه ی سفید را از حالت استریل، خشک و خسته کننده خارج کرد؟ استفاده از چوب در کابینت، کفپوش،صندلی، شلف و حتی لوازم جانبی اجازه می دهد تا  احساس گرما نیز به ویژگی های مثبت آشپزخانه ی سفید افزوده شود. مدل هایی از ترکیب کابینت سفید و ام دی اف طرح چوب برای شما آورده شده است تا براحتی از آن الهام بگیرید.

کابینت سفید و چوبی

کابینت ام دی اف طرح چوب برنگ روشن: کابینت های سفید براق آشپزخانه ی شما را درخشان می کنند. برای حفظ این نگاه، می توانید از چوب به رنگ روشن استفاده کنید. این جزیره دارای کابینت آشپزخانه چوبی است که در زیر آن تعبیه شده است. طراحان شکاف بین این دو عنصر به وجود آوردند که به بلند کردن جزیره کمک می کند و احساس راحتی آن را افزایش می دهد.
کابینت ایستاده طرح چوب یک المان گرم دیگر به آشپزخانه اضافه می کند که آن را با جزیره مرتبط می سازد.

کابینت سفید و چوبی

تکرار قسمت های چوبی: بین کابینت های سفید، از بخش ها و درب های چوبی  گرم استفاده کنید تا به آن عمق بدهید. در این آشپزخانه  کابینت های بالا با یک ام دی اف طرح چوب تیره پوشیده شده است که مطابق با کف پوش است. علاوه بر این یک پانل چوب در کنار جزیره دو سطح را به هم متصل می کند.


کابینت سفید و چوبی

در نظر گرفتن جزئیات: این آشپزخانه به طور کلی سفید از ویژگی های خوبی از قبیل نوار کانترتاپ چوبی، دسته های زیبا در کابینت های ایستاده، کابنیت بدون درب و درب کابینت چوبی برخوردار است. چنانچه کفپوش آشپزخانه چوبی انتخاب نشده بود این گرمای زیاد در آشپزخانه به چشم نمی خورد.  
 

کابینت سفید و چوبی

ترکیب رنگ های روشن و تیره: آوردن رنگ مشکی به آشپزخانه چوبی و سفید، تم آن را درام و رمانتیک خواهد کرد.  در این فضای زیبا، پنجرها، چراغهای آویز و پایه های جزیره  به شدت با کابینت سفید براق مخلوط شده اند.
چوب عسلی گرمای لازم را برای محیط فراهم کرده است  و پرتو های چوبی تیره که در بالای آن قرار دارد، فاصله و تضاد بین سفید و سیاه را  کاهش می دهد.

کابینت سفید و چوبی

کابینت سفید با کانتر تاپ طرح چوب:  یک راه ساده برای گرم کردن یک آشپزخانه سفید معاصر استفاده از کانترتاپ چوبی یا میز چوبی است. در این آشپزخانه، کانترتاپ، کفپوش و سقف شیب دار از متریال چوب انتخاب شده است.
انواع مختلفی از چوب  است که می توانید استفاده کنید، از جمله بلوط، کاج، ایروکو و بامبو. مواد مورد نظر شما بستگی به تناژ و  دوام آن بستگی دارد. بسیاری از افراد ام دی اف طرح چوب را ترجیح می دهند.

خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)