انواع کشو کابینت مدرن

امروزه کشو و درایورهای کابینت نه تنها بعنوان یکی از ملزومات آشپزخانه و اتاق بشمار می رود بلکه یک عامل مهم در دکوراسیون خانه است. امروزه انتخاب کابینت و کشو کابینت مدرن طبق نوع معماری خانه ها، آشپزخانه و پذیرایی بسیار پراهمیت است. کابینت ها و کشو کابینت درچشم بوده و اولین چیزی است که رنگ و طرح آن جلب توجه می کند. وقتی حرف از دکوراسیون آشپزخانه و اتاق می شود بدون شک اولین چیزی که به ذهنمان می رسد کابینت و کشوهای کابینت آشپزخانه و اتاق است. وجود کشو از قدیم در آشپزخانه ها رواج داشته، البته نه دقیقا به شکلی که امروزه مشاهده می کنیم. 

(برای بزرگنمایی روی عکس ها کلیک کنید)

کشو کابینت مدرن


امروزه سبک کشوها در کابینت آشپزخانه مدرن مکمل دکوراسیون خانه هستند. در برخی مواقع شاید کابینتی داشته باشیم که خیلی کاربردی نباشد ولی از نظر دکوراسیون تاثیر زیادی در چشم انداز خانه داشته باشد.
کشوکابینت ها دارای تنوع زیادی هستند و همین امر سبب شده که این صنعت ساخت کشو را  به یکی از مهمترین صنایع در امر دکوراسیون مبدل گردد. 

کشو کابینت ها در طرح، مدل، رنگ، اندازه تنوع زیادی دارند. طراحان برجسته ای در طرح های متنوع کشوهای مختلفی طراحی کرده اند که پرطرفدارترین آن ها کشوهای مدرن آشپزخانه و کشو کابینت های مدرن هستند. اگر دکوراسیون آشپزخانه و خانه ی خود را مدرن و شیک انتخاب کرده اید بهتر است به سراغ کشوهای مدرن برای آن بروید.

عکس جدیدترین کشو کابینت مدرن 

اگر قصد سفارش کشو مدرن دارید و همخوانی آن با دیگر اجزای منزل و دیگر کابینت ها برای شما اهمیت دارد بهتر است نگاهی به جدیدترین کشو کابینت مدرن بیندازید.
امروزه طراحان کشو کابینت در داخل کشور موارد زیادی برای طراحی کشو کابینت و خلق یک کشوی زیبا در نظر میگیرد. این موارد شامل فضای آشپزخانه ، هارمونی کلی دکوراسیون خانه ، رنگ غالب دکوراسیون و … می باشد. 

 

(برای بزرگنمایی روی عکس ها کلیک کنید)

کشو کابینت مدرن

کشو کابینت مدرن

کشو کابینت مدرن

کشو کابینت مدرن

کشو کابینت مدرن

کشو کابینت مدرن

کشو کابینت مدرن

کشو کابینت مدرن

کشو کابینت مدرن


 

مطالب بیشتر

راهنمای چیدمان کابینت آشپزخانه
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ۳۴۴۹ بازدید
سایت طراحی آنلاین کابینت آشپزخانه
۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۲۳۷۵۸ بازدید
انواع دستگیره کابینت
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ۴۰۶۷ بازدید
از بی پرت چه می دانید؟
۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۲۴۲۴ بازدید
جدیدترین طرح کابینت آبی آشپزخانه
۲۸ تیر ۱۳۹۷ ۹۲۸۱ بازدید
محصولات دكوراتیو خانگى بى پرت
۲ خرداد ۱۳۹۷ ۴۲۱۹ بازدید
خروج

سبک کابینت خود را انتخاب کنید.

سفارش کابینت آشپزخانه (مشاوره رایگان)