میز تلویزیون هایگلاس- مدل2019 

مدل میز تلویوزیون 2019 هایگلاس

 

از جمله ویژگی میز تلویزیون شیک و امروزی از جنس هایگلاس سطح براق آن می باشد. این نوع میز تلویزیون در طرح ها و رنگ های گوناگونی عرضه می شود و میتواند با هرنوع دکوراسیونی همخوانی داشته باشد.  
این روزها به دلیل قیمت بالای اجناس و محصولات خانگی، کیفیت محصول برای خانواده ها بسیار پراهمیت شده است. میزتلوزیون های هایگلاس عرضه شده توسط شرکت بی پرت علاوه بر نما و طرح خیره کننده ای که دارند طول عمر بالایی نیز دارد. شما عزیزان با تداوم استفاده از این محصول می توانید به کیفیت اصلی آن پی ببرید. 

برای طراحی و سفارش میز تلویزیون دلخواه، روی محصول مورد نظر در صفحه ی سفارش محصولات  کلیک کنید.

 

میز تلویزیون هایگلاس

میز تلویزیون هایگلاس سفید

نوع یراق آلاتی که در میز تلویزیون هایگلاس به کار رفته است نقش مهمی در کیفیت آن ایفا می کند. فراوانی یراق آلات چینی سبب شده تا برخی تولید کننده ها برای کاهش قیمت تمام شده از آن ها در میز تلویزیون استفاده کنند. اما خرید از تولیدی های معتبر این اطمینان را به مشتریان می دهد که از مرغوب ترین یراق آلات همچون  برند بلوم یا اونتوس در میز تلویزیون آن ها استفاده شده است. 

میز تلویزیون هایگلاس

قیمت میز تلویزیون هایگلاس


عوامل متعددی بر قیمت میز تلویزیون هایگلاس تاثیرگذار است . از جمله موارد اثر گذار می توان به نوع ورق هایگلاس بکار رفته در میز تلویزیون اشاره کرد. استفاده از هایگلاس و یراق آلات خارجی سبب می شود تا قیمت کلی میز تلویزیون تحت تاثیر قیمت ارز قرار بگیرد و قیمت تمام شده ی آن نیز نسبت به میز تلویزیون های ایرانی گرانتر باشد.  
از دیگر عوامل تاثیر گذار روی قیمت میزتلویزیون محل فروشگاهی است که از آن خرید می کنید. بسته به هزینه های اجاره ی محل، قیمت میزتلویزیون نیز می تواند متغیر باشد. اما تولیدی بی پرت با برداشتن واسطه ها توانسته است قدم  موثری در کاهش قیمت میز تلویزیون با کیفیت بردارد. بدین صورت که شما مستقیما از تولیدی سفارش خود را ثبت می کنید و نیازی نیست که پول بیشتری بابت هزینه ی اجاره ی محلی که از آن خرید می کنید بپردازید. علاوه بر آن می توانید در کمترین زمان و با ساده ترین ابزارها ابعاد، رنگ و تعداد طبقات و کشوهای میز تلویزیون را مطابق با سلیقه  دکوراسیون کلی منزل خود مشخص کنید.  

میز تلویزیون هایگلاس

میز تلویزیون هایگلاس مشکی

میز تلویزویون های ارائه شده توسط بی پرت در دو جنس ام دی اف و هایگلاس ارائه می شود. جنس هایگلاس از جدیدترین جنس ها می باشد که در رنگ های تیره و روشن موجود می باشد و شما می توانید در بین طرح ها و رنگ های مختلف میزی شیک و مدرن را که با تم اتاق پذیرایی هم خوانی دارد انتخاب کنید.

میز تلویزیون هایگلاس

میزهای تلویزیون های گلاس سطحی صاف و براق دارند اما مدل های مات آن قابلیت بازتاب نور را ندارند. اگر می خواهید میز تلویزیون شما نمایی زیبا و خاصی را در گوشه ای پذیرایی به وجود آورده توصیه می کنیم جنس هایگلاس آن را انتخاب کنید. برا جذابیت بیشتر می توانید از دو رنگ تیره و روشن در کنار هم استفاده کنید.

میز تلویزیون هایگلاس

استفاده از هالوژن های رنگی در میز تلویزیون هایگلاس سفید یکی از جدیدترن روش های طراحی این میزها در سال 2019 است.

میز تلویزیون هایگلاس

میز تلویزیون هایگلاس

میز تلویزیون هایگلاس

در این تصویر ترکیب رنگ میز تلویزیون هایگلاس مشکی طلایی انتخاب شده است.

میز تلویزیون هایگلاس

توجه به دیوار پشتی میز تلویزیون یکی از مهمترین رکن های انتخاب رنگ میز تلویزویون است.

 

;